ROĐENJE
3.6.1977., Split
OBRAZOVANJE
Zanimanje: Akademski slikar
2012. - Stručni ispit za zvanje profesor strukovnih predmeta
2007. – 2008. - Stručno usavršavanje scenografije lutkarstva i izrada lutaka u Poljskoj: Opolski teatr lalki i aktora im.Alozjego Smolki-Opole
Teatr lalek Banialuka im.Jerzego Zitzmana-Bielsko-Biala
Teatr „Lalka“-Warszawa
1999. – 2003. - Umjetnička akademija sveučilišta u Splitu – Akademski slikar
1990. – 1994. - Škola likovnih umjetnosti u Splitu – Slikarski dizajner
Nagrade
2004. - Rektorova nagrada za najbolji diplomski rad
2008. - Nominacija od strane HDDU-a za nagradu Hrvatskog glumišta u
kategoriji najbolje scenografije za predstavu „Fantazija“
2009. - „Gluimište pod murvom“,Skradin – najbolja scenografija
Radno iskustvo
2016. – Srednja strukovna škola Varaždin – profesor strukovne teorije
2010. – 2016. - Gospodarska škola Čakovec – profesor stručnih predmeta
2000. – 2009. - Šibensko kazalište- scenograf
članstvo
2003. - HULU – Split
2010. – HDLUM – Čakovec
2014. – HDLU - Zagreb
3.6.1977., Split
OBRAZOVANJE
Zanimanje: Akademski slikar
2012. - Stručni ispit za zvanje profesor strukovnih predmeta
2007. – 2008. - Stručno usavršavanje scenografije lutkarstva i izrada lutaka u Poljskoj: Opolski teatr lalki i aktora im.Alozjego Smolki-Opole
Teatr lalek Banialuka im.Jerzego Zitzmana-Bielsko-Biala
Teatr „Lalka“-Warszawa
1999. – 2003. - Umjetnička akademija sveučilišta u Splitu – Akademski slikar
1990. – 1994. - Škola likovnih umjetnosti u Splitu – Slikarski dizajner
Nagrade
2004. - Rektorova nagrada za najbolji diplomski rad
2008. - Nominacija od strane HDDU-a za nagradu Hrvatskog glumišta u
kategoriji najbolje scenografije za predstavu „Fantazija“
2009. - „Gluimište pod murvom“,Skradin – najbolja scenografija
Radno iskustvo
2016. – Srednja strukovna škola Varaždin – profesor strukovne teorije
2010. – 2016. - Gospodarska škola Čakovec – profesor stručnih predmeta
2000. – 2009. - Šibensko kazalište- scenograf
članstvo
2003. - HULU – Split
2010. – HDLUM – Čakovec
2014. – HDLU - Zagreb